Osman KARAKAYA

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Articles Category Module

This module allows you to display the articles in a specific category. Help.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Eğer Allah yolunda öldürülür veya ölürseniz, Allah'ın bağışlaması ve rahmeti, (sizin için) onların topladıkları (dünyalıkları)ndan daha hayırlıdır. Ali İmran Suresi;157

KAPAK TEST

Duyuru Panosu

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi TEOG sınavına yönelik Kazanım testlerini değerli arkadaşım Kerim ERKOÇ ile hazırladık.

Testlerimiz DEM Yayınları Ensar Vakfı tarafından basılmıştır testleri başta ensarkitap.com olmak üzere birçok internet kitapçısı üzerinden satın alabilirsiniz.

GİRİŞ FORMU

 

Bir Yorum

Kişisel gelişim deyince benim aklıma kitaplar, konferanslar değil,halter geliyor. Çünkü kişisel gelişim, insanlara tırnaklarını, kazma ya da pençe olarak kullanmasını öğretiyor. Dikkat edin, bulunduğu yere “tırnaklarıyla geldiğini” söyleyen insanların sayısı her geçen gün artıyor. “Nasip” demiyorlar da, bunu diyorlar. Eğer dozerlerin dili olsaydı, onlar da böyle söylerdi.
İbrahim TENEKECİ

 

Bir Vidyo

Sample video

"Onu Göndermeseydi" Bir kutlu doğum haftası çalışması.

Bir Ayet

"Allah yolunda öldürülenleri sakın ölüler sanma. Bilakis onlar diridirler, Rabbleri katında rızıklanmaktadırlar."Allah'ın lütfundan verdiği nimetle sevinçlidirler. Arkalarından kendilerine ulaşamayan kimselere de hiç bir korku olmayacağını ve üzülmeyeceklerini müjdelemek isterler." (Âl-i İmran, 3/169 ve 170)

 

Fotoğraf Galerisi

 
 

Dua

"Bize sözlerimizden çok, yüreğimizden anlayan gerek."

Cahit ZARİFOĞLU

Bir gençlik, bir gençlik, bir gençlik... 'Zaman bendedir ve mekân bana emanettir!' şuurunda bir gençlik. -Necip Fazıl KISAKÜREK-

"Herkes gibi olmak, olmayacak bir şey. Herkes gibi olmak, olmamak gibi bir şey." - Sezai KARAKOÇ-