Anasayfa
Telegram Grubumuza Katılın

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

 

İlkokul, Ortaokul ve Lise seviyesinde birçok dersin 2020/2021 Eğitim Öğretim yılı ünitelendirilmiş yıllık planları Android ve IOS mobil uygulamamızda yer almaktadır.

Mobil uygulamalarımız öğretmenlerimizin sınıf defterlerine işlemiş oldukları derslerin kazanımlarını düzenli olarak yazabilmelerini sağlayacaktır. Mobil uygulamada yer verdiğimiz 140 tan fazla plan excel olarak uygulama içinden indirilebilmektedir. Böylece uygulamada kullanılan plan ile okul müdürünün onayına sunulan planın birebir aynı plan olması sağlanmıştır.
Uygulamada; işlenen dersin kazanımına, kazanım açıklamasına, dersin konusuna ve anahtar kavramlara ulaşılabilmektedir. En son görüntülenen ders ve hafta hafızada tutulmaktadır. Notların kaydedilebileceği not yazma alanı bulunmaktadır. Plan ayrıntılarına erişmek için alt bölümdeki düğmeler kullanılır. Sağ ve sol ok yönündeki düğmelerle haftalar arasında geçiş yapılabilir. Kolay erişim için arayüz sade tasarlanmıştır.


Uygulama ilk yüklendiğinde ayar ekranı otomatik olarak açılıp plan verileri otomatik olarak alınmaktadır ve işlenmektedir. Veriler alınırken işlemin tamamlanması için beklenmelidir. Veriler alındıktan sonra girilen dersler ve sınıf seviyeleri seçilip kaydedilmelidir. Bu ayarın bir kez yapılması yeterlidir ancak istenirse yeni dersler eklenebilir veya silinebilir. Uygulama için sağladığımız veriyi sunucumuzda barındırmaktayız. Veride değişiklik yaptığımız durumlarda uygulamayı güncelleme ihtiyacı olmadan uygulamada yer alan “veriyi güncelle” bölümünden verinin güncellenmesi yeterli olmaktadır. 
Uygulama için Telegram destek grubu kurulmuştur.

Telegram 👇

t.me/planliogretmenim

Google Play (Android)👇

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.osmankarakaya.planliogretmenim

App Store ( IOS-Apple)👇

https://apps.apple.com/tr/app/y%C4%B1ll%C4%B1k-plan-t%C3%BCm-dersler/id1524166961?l=tr

Planlar için (Excel)👇

http://osmankarakaya.net/index.php/indir/tum-dersler-yillik-planlar

Uygulamada yer alan dersler şunlardır:

Arapça

Beden Eğitimi

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım

Biyoloji

Coğrafya

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Felsefe

Fen Bilimleri

Fizik

Görsel Sanatlar

Hayat Bilgisi

Hz. Muhammed'in (s.a.v.) Hayatı

İngilizce

İnsan Hakları

Kimya

Kur'an-ı Kerim

Matematik

Müzik

Oyun ve Fizikî Etkinlikler

Sosyal Bilgiler

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük

Tarih

Teknoloji ve Tasarım

Temel Dini Bilgiler (İslam1-2)

Trafik Güvenliği

Türk Dili ve Edebiyatı

Türkçe

Yurttaşlık ve Demokrasi.

 

Planlı Öğretmenim Yıllık Plan Uygulaması

Planlı Öğretmenim Android ve IOS uygulamalarımızda bir çok branşın 2020/2021 eğitim yılı yıllık ünitelendirilmiş ders planları yer almaktadır. Telegram grubumuzda uygulama ile ilgili destek vermekteyiz. Telegram kullanan öğretmenlerimizi gruba bekliyoruz. Grubun davet bağlantısı: t.me/planliogretmenim . Planlar excel formatında uygulama içinden indirilebilmektedir. Bu sayede telefonlarınızda kullandığınız plan ile okulunuza teslim ettiğiniz plan aynı plan olacaktır. Son verileri almak için uygulamanın ayar ekranındaki verileri güncelle düğmesine dokunmanız yeterli olacaktır.Google Play (Android) için buraya tıklayınız. App Store ( IOS-Apple) için buraya tıklayınız.