Gizlilik Politikası
Telegram Grubumuza Katılın

Bu Gizlilik Politikası, mobil uygulamamız aracılığıyla toplanan bilgileri ve bu bilgileri nasıl kullandığımızı açıklar.

 

1.      Kişisel Bilgilerin Toplanması

Mobil uygulamalarımızı indirip kullanırken, herhangi bir bilgi vermenizi istemiyoruz ve siz veya cihazınız hakkında herhangi bir bilgi toplamıyoruz. Başka bir deyişle, adınız, adresiniz, telefon numaranız veya e-posta adresiniz gibi bilgileri toplamıyoruz.

 

2.      Çocukların Bilgilerini Toplamıyoruz

Mobil uygulamamız, Çocukların Çevrimiçi Gizlilik Koruması Yasasına uygundur. 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel bilgi toplamıyoruz ve bir kullanıcının kendisini 13 yaşın altındaki bir çocuk olarak bir destek talebi ile tanımlaması durumunda, güvenli bir şekilde, bu kullanıcının herhangi bir kişisel bilgisi kalmaksızın sileriz.

 

3.      Konum Bilgisi

Tam coğrafi konumunuzu kullanmıyor veya toplamıyoruz.

 

4.      Analitik

Uygulamalarımızı geliştirmemize yardımcı olmak için adsız kullanım bilgileri topladık. Bir cihaz türü ve işletim sistemi, bir uygulama tanımlayıcısı, benzersiz cihaz tanımlayıcıları, uygulama oturumu zamanı, etkinlikler ve uzunluklar olarak veri toplayabilen üçüncü taraf analitik hizmetlerini (Google Analytics, Firebase) kullanıyoruz. Google Analytics, Google Inc. (“Google”) tarafından sağlanan bir web analiz hizmetidir. Google, bu Uygulamanın kullanımını izlemek ve incelemek, faaliyetleri hakkında raporlar hazırlamak ve diğer Google hizmetleri ile paylaşmak için toplanan verileri kullanır. Google, toplanan verileri kendi reklam ağının reklamlarını bağlamlaştırmak ve kişiselleştirmek için kullanabilir.

 

5.      Çerez ve Kullanım verileri.

Google Analytics’i devre dışı bırakabilirsiniz.

6.      Kullanıcı Destek Talebi

Destek istediğinizde bize E-posta gönderebilirsiniz. Mobil uygulamalarımızı kullanma hakkında soruları olursa, kullanıcıların bizimle iletişim kurmasına izin veriyoruz. Bir destek talebi gönderirseniz, e-posta adresinizi ve destek talebinizle ilgili sağladığınız diğer bilgileri alabiliriz. Destek bilgilerini yalnızca size destek sağlamak için kullanırız ve kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri (isim, adres, e-posta veya telefon gibi) diğer şirketlerle paylaşmayız.

 

7.      İletişim Bilgilerimiz.

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden ulaşın.

8.      Gizlilik Politikası Değişimi

Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman değiştirebiliriz. Topladığımız bilgilerin kullanımı, söz konusu bilgilerin toplandığı tarihte geçerli olan Gizlilik Politikasına tabidir.

 

9.      Uygulamanın Yayımlanması ve Kaldırılması

Herhangibir durumdan dolayı uygulamanın yayından kaldırılması durumunda kulanıcılar hak iddia edemez.

10.  Fiyat Politikası

Uygulamamızın reklamsız sürüm fiyatında değişiklikler yapılabilir. Önceki satın almalar fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir.

Bu Gizlilik Sözleşmesinin son güncelleme tarihi: 31 Ağustos 2020

Planlı Öğretmenim Yıllık Plan Uygulaması

Planlı Öğretmenim Android, IOS ve Huawei uygulamalarımızda bir çok branşın 2022/2023 eğitim yılı yıllık ünitelendirilmiş ders planları yer almaktadır. Telegram Grubu davet bağlantısı: t.me/planliogretmenim . Planlar excel formatında uygulama içinden indirilebilmektedir. Bu sayede telefonlarınızda kullandığınız plan ile okulunuza teslim ettiğiniz plan aynı plan olacaktır. Son verileri almak için uygulamanın ayar ekranındaki verileri güncelle düğmesine dokunmanız yeterli olacaktır.Google Play (Android) için buraya tıklayınız. App Store ( IOS-Apple) için buraya tıklayınız. AppGallery için buraya tıklayınız.

Çevrimiçi Olanlar

190 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi